דמקה עם נערות ליווי

אביב ודקלה היו חברות בלב ובנפש. שתיהן הגיעו מאותה שכונת מצוקה, בדרום תל אביב, והן עזבו את הבית בגיל מאד צעיר, מכורח הנסיבות.

הן נולדו למשפחות מרובות ילדים, ההורים עבדו בעבודות דוחק ובקושי הצליחו לפרנס את ילדיהם.

הן הכירו במועדונית של הרווחה, אליה הן הגיעו אחרי שעות הלימודים.

אביב באה מבית אתיופי; ודקלה הגיעה מבית אשכנזי טהור, בלונדינית לבנה עם עיניים כחולות. החיבור ביניהן היה כמעט מידי. למרות נתוני הפתיחה הסוציואקונומיים הנמוכים שלהן, הן הצליחו לסיים את הלימודים בהצטיינות, התגייסו יחד לאותו בסיס, ושירתו כחיילות בודדות.

הן החליטו לצאת ממעגל העוני בכל מחיר ובכל דרך אפשרית, וכל האמצעים היו כשרים להשגת המטרה. היו להן חלומות גדולים, לטייל בעולם, להוציא תואר, ולעולם לא להיות שוב רעבות ללחם.

הן גדלו ונהיו נשים צעירות ויפות, ואחרי השחרור מהצבא – שתיהן עבדו ביחד בעבודה מועדפת, וחסכו לטיול לפני הלימודים. הן טסו לנפאל לחודש, נפעמות ונרגשות מהיכולת להוציא כסף על עצמן.

יום אחד, בעודן שוכבות על החוף, אחרי טבילה במי הים השקופים, התיישבו לידן שני בחורים צעירים וחמודים, והחלו לדבר איתן באנגלית. מהר מאד השיחה קלחה, והם הרגישו כאילו הם מכירים במשך תקופה ארוכה.

את הלילה הם בילו ביחד בסקס חסר מעצורים, ארבעתם נהנו מאורגיה מטורפת. הם הרגישו משוחררים ונטולי רסן, אנקות ההנאה שלהם והאורגזמות שחוו הרטיטו את גופם.

בבוקר הן התעוררו, ובמבט אחת על השניה הן ידעו שהן ינתבו את הסקס הזה לעשיית כסף. הן החליטו להיות נערות ליווי, ומה המקום האידיאלי להתחיל בו? נכון, בחו"ל, באמצע חופשה.

דבר ליל הסקס איתן עבר מפה לאוזן, בקרב החבר'ה הצעירים שהיו שם. כשחזרו אביב ודקלה לארץ, ארנקיהן היו מלאים בשטרות של כסף. הן היו נערות ליווי פרועות ומשוחררות ביותר, תמיד הזדיינו ביחד, מה שהעלה את הסכום ששילמו להן. קראו לצמד הבנות האלו דמקה, מעצם היותן הנגטיב אחת של השניה בצבע עור שלהן. חלומם הסקסי של הרבה גברים, הן אוננו אחת לשניה במפגשים מיניים עם לקוחות, שתיהן חמות אש, משלימות אחת את השניה בהכל. הן היו חסרות מעצורים, גם כשחזרו ארצה, כמובן שדיסקרטיות הייתה דבר ראשון במעלה, ניקיון וזיונים אך ורק בדירות דיסקרטיות.