דיילות אוויר

דיילות אוויר

שיר, גלית ונעמי עבדו כדיילות אוויר באל על, והן נהנו מעבודתן כמו שנהנו להיות נשות העולם הגדול. הן היו חברות בלב ובנפש, שלושתן אהבו את אותם הדברים, אהבו את החיים הטובים, נהנו מאותם דברים, והיו חולות סקס וכמה שיותר. הן הקפידו לעבוד באותן משמרות, ודאגו תמיד להיות דיילות באותה טיסה.

באחת הטיסות שלהן, הן נחתו בהולנד, ושלושתן היו צריכות להישאר שם שלושה ימים, עד טיסת העבודה המשותפת הבאה שלהן. הן הסתובבו להנאתן ברחובות אמסטרדם, והגיעו לרחוב החלונות האדומים. שיר זרקה בצחוק, שאולי כדאי שינתבו את אהבתן לסקס לתועלת כספית, ויעבדו בתור נערות ליווי בכל מקום אליו הן מגיעות כמו בפורטל sex adir. גלית ונעמי צחקקו יחד איתה. באותו לילה, כשישבו בבר המלון בו שהו, עם כוס יין ביד, עלה הרעיון שוב לחלל האוויר, והוא החל לרקום עור וגידים.

כמה ימים לאחר מכן, כשכבר היו בארץ, נפגשו הבנות אצל נעמי בבית, ופרסמו את עצמן באחד מאתרי הסקס המובילים ברשת. כמובן שתמונתן לא הופיעה שם, וגם השמות שלהן היו בדויים.

הן קראו לעצמן שלושת המוסקטריות, והבטיחו לגולשים חווית סקס בלתי נשכחת עם שלוש נערות ליווי, תוך ציון העובדה, כי ניתן גם להזמין כל אחת מהן בנפרד.

הן לא תיארו לעצמן עד כמה היענות תהיה להן, אולם מהר מאד הן גילו, כי הביקוש לשלוש נערות ליווי ביחד הוא עצום, במיוחד במסיבות רווקים, יאכטות, אירועים של האלפיון העליון וכדומה. מעגל הפונים אליהן הלך והתרחב, והן החליטו להתמקד בלקוחות עשירים מאוד, שיכלו להרשות לעצמם לשלם הרבה כסף תמורת התענוג של סקס עם שלישייה.

אחת המסיבות שהן הוזמנו אליה הייתה מסיבת רווקים של שיח סעודי בדובאי. לאחר שנפתחו השמיים בין ישראל לדובאי, הן הספיקו להגיע לשם במסגרת עבודתן כדיילות אוויר. ההזמנה לסקס תואמה שבועיים מראש, מה שהותיר להן את הזמן להירשם לסבב טיסות לדובאי בתאריך קרוב לזמן המסיבה. הן היו מסמר הערב באותה מסיבה, שלוש נשים יפות וחושניות, מלאות ביטחון עצמי ומטורפות בסקס, בכל קנה מידה.

השיח היה הראשון שנהנה מהן, כל אחת מהן פינקה אותו מכיוון אחר בגופו. הוא זיין אותן אחת אחרי השנייה, כשלאחר מכן ארבעת חבריו הטובים ביותר הצטרפו אליהם לאורגיה.

הן חזרו ארצה אחרי כמה ימים, עם חבילה רצינית מאד של יורו. הרי הן בילו לילה שלם שם באותה מסיבת רווקים.