אשתי, אני ונערות ליווי

אשתי ואני ונערות ליווי

שמי איתן ואני נשוי באושר לעידית. אישה בת זונה, שאין לה אלוהים. כמובן בקטע טוב. גם בפנטזיות הכי פרועות שלי לא יכולתי לדמיין ולחלום שאשתי תביא לי שתי נערות ליווי  ליום הולדתי הארבעים. יום לפני יום ההולדת שלי היא התקשרה אלי למשרד פרסום שבבעלותי ואמרה לי לפנות את היומן שלי למחרת. היא סגרה לנו ספא ויום פינוקים ליום ההולדת, רק אני והיא והפתעה קטנה כהגדרתה.

למחרת בבוקר היא העירה אותי במציצה של הזין שלי. אוח, איזו דרך להתחיל את היום. זה מה שנקרא לנצל את זקפת הבוקר כמו שצריך בזיון טוב. נכנסנו להתקלח ביחד, ויצאנו לגליל לספא שהיא סגרה לנו. כל דרך לשם לא הצלחתי לנחש איזו הפתעה היא הכינה לי, וכל פעם שניסיתי לנחש היא חייכה בממזריות ואמרה רק שזו חוויה של פעם בחיים. הגענו למקום פסטורלי באמצע יער, בקתות עץ מדהימות עם ציוץ ציפורים מסביב. גן עדן עלי אדמות. רחוק מלחצי היום ומרוץ החיים המטורף שהיינו שרויים בו.  בבקתה חיכו לנו שתי מיטות עיסויים מפנקות וג'קוזי במקלחת הצמודה עם בקבוק שמפניה, ארוחת בוקר ושתי כוסות יין ליד.

בג'קוזי הזדיינו בפעם השניה אותו בוקר והמשכנו לעיסוי. תוך כדי העיסוי נשמעה דפיקה חרישית בדלת ואחת המעסות פתחה. בלי ששמתי לב הן יצאו מהחדר והרגשתי על גופי שני זוגות ידיים ממשיכות לעסות את גופי. הרגיש לי שונה קצת כי משום מקום יד אחת לפתה את הזין שלי מתחת למגבת תוך ליטוף של העכוז ביד השניה.

הרמתי את ראשי בהלם מוחלט, קולט את אשתי יושבת על מיטת העיסויים שלה ומביטה בי בחיוך. בינינו היו שתי נשים מעלפות, ערומות לגמרי, מרוחות בשמן מכף רגל ועד ראש. "הזמנתי לך שתי נערות ליווי" אמרה לי בצרידות "אני רוצה שתזיין אותן כאילו אין מחר, אני אתענג מהאוננות תוך כדי ואצטרף אליכם" אמא, מה הלך שם.

לא יודע איך עמד לי הזין בלי בושה, אותן נערות ליווי עשו בי שמות. הזין שלי נכנס אליהן בתורות, במיטה, במקלחת, רכיבה, מציצות. ואשתי? אחרי שגמרתי בתוך כל אחת מאותן בנות מהממות, זיינתי את אשתי למוות בכל חור אפשרי בגופה.

חגגתי את יום הולדתי הארבעים כמו בחלומות.